Rekonstrukce domu

Potřebujete zrekonstruovat Váš zastaralý dům? Hodláte ho zmodernizovat či přizpůsobit Vašim novým životním podmínkám? Nevyhovuje Vám jeho opotřebovaný vzhled nebo si v něm nepřipadáte již tak jistě a bezpečně? Mnoho věcí již nefunguje nebo dokonce způsobuje škodu?

Nechte si svůj dům zrekonstruovat od nás!

Kompletní rekonstrukce zchátralého objektu se provádí zejména v případech chráněných a historických budov. Základem kompletní rekonstrukce je to, že pouze neopravujete již vzniklé škody, ale především hledáte příčiny jejich vzniku a následně se je snažíte odstranit.

Při rekonstrukci domu Vám může nabídnout služby a postupy jako je např. celkové odvodnění, sanace základových pasů, izolace proti vlhkosti a plynům.

Dalším prvkem je rekonstrukce svislé konstrukce, kdy v prvé řadě provedeme statické zajištění nosných konstrukcí a příček. Následuje demolice prostupů a pak realizujeme případné změny požadované investorem.

Poté se rekonstruují vodorovné konstrukce, kde opět nejdříve zajišťujeme statickou část stropní konstrukce, např. odhalením stropních trámů. Následuje případná výměna, impregnace. U betonových stropů sledujeme především průhyb. U ocelových stropů pak především koroze, průhyb a zda-li byla užita ocel shodná se specifikací v původní projektové dokumentaci. Dále je nutné vzít do úvahy i budoucí využití objektu, tudíž požadovaná únosnost stropní konstrukce může být i navýšena (což vyvolává nutné úpravy).

Následuje oprava tesařské konstrukce a pokrývačské práce. U některých objektů nabízíme také dodatečnou montáž hromosvodu. V případě, že již byl instalován je nutné provést proměření a musí být provedena kontrola funkčnosti.

Dále provádíme klempířské práce, úpravy podlah, elektroinstalace. Instalace - voda, kanalizace, vytápění a plyn.

Instalujeme tepelné izolace, výměny oken a dveří, případně repase původních. Dále úpravy povrchů, odstranění původních omítek, oprava fasády atd. Postup dalších prací je od tohoto okamžiku shodný s rekonstrukcí bytu.

Poptávkový formulář

Jméno
Příjmení*
E-mail*
Telefon
Text vzkazu*
Ochrana proti spamu

Zadejte text z obrázku:

Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2024

© 2010 Projekty a stavby