Stavební dozor

Přítomnost kvalifikovaného stavebního dozoru je jednou z klíčových záležitostí každé stavby. Pokud nejste stavař s praxí, není možné abyste se o stavbu postaral tak jako profesionální stavební dozor. Je to náročná práce vyžadující mnoho času a při Vašem každodenním provozu v práci není fyzicky možné ji plnohodnotně zastat.

Nechte si od nás zajistit stavební dozor!

Nejen, že Vám ubude mnoho starostí, které při každé stavbě nevyhnutelně vznikají, ale také budete mít jistotu, že s profesionálním stavebním dozorem si postavíte stabilní a bezpečný domov.

Seznámíme Vás s veškerými potřebnými doklady, sepíšeme zápis o předání a převzetí stavby, zajistíme stavební povolení a právně korektní smlouvu o dílo, dohlídneme na kvalitu a rychlost prováděných prací, jakožto i na kvalitu používaných materiálů.

Zkontrolujeme části stavby a po dohodě s Vámi se rozhodneme o dalších nutných postupech. Pokud se vyskytnou nějaké vady, dohlídneme na jejich rychlé a bezchybné odstranění. Neméně důležitou součástí našich služeb je poskytování veškerého poradenství, ať už stavebního či technického.

Dle potřeby provedeme konzultace s ostatními firmami v oboru, abychom tak zaručili, že práce na Vaší nemovitosti jsou prováděny v odpovídající kvalitě, ceně i množství.

Naše cena za tyto služby je okolo 25 000 Kč – záleží samozřejmě vždy na konkrétní stavbě. Díky neodborným rozhodnutím vznikajících bez kvalifikovaného dohledu Vám mohou vznikat statisícové škody. Rozhodněte, zda byste takové riziko chtěli podstoupit. Stavební dozor tak funguje v podstatě jako Vaše pojistka.

Poptávkový formulář

Jméno
Příjmení*
E-mail*
Telefon
Text vzkazu*
Ochrana proti spamu

Zadejte text z obrázku:

Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2024

© 2010 Projekty a stavby