Reference

16.11.2016

Novostavba Farního centra u kostela sv. Jakuba Staršího v Praze

Novostavba Farního centra u kostela sv. Jakuba Staršího v Praze o podlahové výměře přesahující 750 m2. Vlastní stavbě předcházela demolice původní fary, záchranné práce spojené se zachováním původního barokního sklepa a zahloubení jámy pro uložení přízemí. Součástí dodání byla i stavba garáže, která je částečně zapuštěna do svahu.


30.9.2016

Kostel sv. Jindřicha a sv. Kunhuty

Obnova soklové omítky na kostele sv. Jindřicha a sv. Kunhuty v ulici Jindřišská na Praze 1. Provedení zemních a zahradnických úprav.


12.9.2016

Obnova fasády fary u kostela sv. Apolináře

Obnova fasády fary u kostela sv. Apolináře v Praze 2, Apolinářská 10. Součástí této akce byla i částečná sanace základového zdiva a osazení provzdušňovacích kanálů.


3.9.2012

Rekonstrukce půdní vestavby v bytě kardinála Miroslava Vlka

Posouzení a návrh konstrukčního řešení původního střešního pláště. Demontáž prejzové krytiny v celé ploše půdní vestavby, odstranění degradovaných tepelných izolací, demontáž SDK konstrukcí. Dodávka a montáž nové prejzové krytiny a provedení střešního pláště dle požadavků odboru památkové péče Prahy 1, při dodržení norem ČSN. Montáž SDK konstrukcí, rozsáhlé úpravy interiéru.


8.4.2012

Rekonstrukce interiéru Týnské školy

Rekonstrukce interiéru dle specifických požadavků investora. Osazeny nové instalace elektro, slaboproud (videotelefon, komunikátor, internet), zámečnické a truhlářské výrobky vč. masivních dubových dveří a schodiště. Restaurování fresky z I. pol. 16 stol.


14.12.2011

Kostel sv. Víta

Obnova vnějšího pláště kostela sv. Víta v Kostelci nad Labem


22.11.2011

Kostel sv. Vojtěcha

Oprava římsy na kostele sv. Vojtěcha ve Sluhách okr. Prava-východ


10.7.2011

Novostavba RD Herink

Na jaře letošního roku jsme dokončili stavbu rodinného domu na okraji Prahy v obci Herink. Jednalo se o kompletní zajištění výstavby vč. interiérových dodávek. Rozměry domu 10x7 m vč. garáže pro jedno vozidlo. Součástí výstavby bylo zasíťování rodinného domu (voda, plyn, elektro, kanalizace), terénní úpravy pozemku a vytvoření vsakovacích jam pro likvidaci dešťových vod.


8.6.2011

Rekonstrukce schodiště

Rekonstrukce původního betonového schodiště a přilehlé zdi. Rekonstrukce spočívala v odstranění nášlapné a bočnicové části schodiště, následné dobetonávky na požadované rozměry a pokládky kamenných dílců.


16.3.2011

Nástavba 2. nadzemního patra na rodinném domě

Zcela nová nízkoenergetická nástavba druhého nadzemního patra na původním 50 let starém rodinném domě v Praze 8. Celková užitná plocha domu činí 154 m2. Doba realizace 12 měsíců včetně interiérových prací. Na tento dům byl zpracován projekt naší společností.


12.3.2011

Interiér bytu č.3

Interiér nového nízkoenergetického bytu vzniklého nízkoenergetickou nástavbou druhého nadzemního patra na původním 50 let starém rodinném domě v Praze 8. Celková užitná plocha domu činí 154 m2. Doba realizace 12 měsíců včetně interiérových prací.


7.3.2011

Interiér bytu č.2

Interiér nového nízkoenergetického bytu vzniklého nízkoenergetickou nástavbou druhého nadzemního patra na původním 50 let starém rodinném domě v Praze 8. Celková užitná plocha domu činí 154 m2. Doba realizace 12 měsíců včetně interiérových prací.


4.3.2011

Interiér bytu č.1

Interiér nového nízkoenergetického bytu vzniklého nízkoenergetickou nástavbou druhého nadzemního patra na původním 50 let starém rodinném domě v Praze 8. Celková užitná plocha domu činí 154 m2. Doba realizace 12 měsíců včetně interiérových prací.


27.10.2010

Novostavba rodinného domu

Provedení hrubé stavby rodinného domu o ploše 120 m2, v obci Měšice u Prahy. Realizace hrubé stavby trvala 5 měsíců a obsahovala: zemní práce, základové konstrukce, hydro a radonové izolace, svilé konstrukce, vodorovné konstrukce, tesařské konstrukce, pokrývačské práce a klempířské práce. Dále bylo provedeno napojení na inženýrské sítě a zateplení.

Slovo zákazníka:

Předně bych rád poděkoval za excelentní práci co jste Vy a Vaši dělníci doposud odvedli. S manželkou jsme s Vámi velice spokojeni.
Scott Clifford


3.9.2010

Demolice RD a stavba základové desky

Provedení demolice RD o ploše 96 m2 postupným rozebíráním střešní a stropní konstrukce. Zděné svislé konstrukce a základová konstrukce byly demolovány strojně. Následně byly provedeny výkopy základových pasů, betonáž základových pasů, zdění základových stěn ze ztraceného bednění a betonáž základové desky. Celková doba výstavby 4 týdny.


21.5.2010

Rekonstrukce bytu v centru Prahy

Náročná a kompletní rekonstrukce bytu v centru Prahy. Byt byl před rekonstrukcí prakticky v havarijním stavu. Po necelých 3 měsících rekonstrukce se nám ho podařilo společně s majiteli zrekonstruovat do luxusního finálního stavu. Což ostatně můžete posoudit sami z fotogalerie.


15.5.2010

Vodovodní přípojka pro PRE-distribuce a.s.

Vodovodní přípojka v délce 140,6 m pro zajištění provozu elektrorozvodny v Pražských Jinonicích. Přípojka byla v celé délce ručně kopaná z důvodu četnosti inženýrských sítí. Akce byla provedena ve dvou etapách z důvodu napojení se na stávající vodovodní řad v komunikaci. Celková doba realizace obou etap nepřesáhla 16 kalendářních dnů.


1.8.2009

Nová stavba - rodinný dům v lokalitě Praha - Východ

V létě roku 2009 jsme dokončili stavbu zcela nového rodinného domu v lokalitě Praha-Východ. Práce zahrnovala demolici původní budovy a postavení nového rodinného domu s obytnou plochou přes 500 m2. Vše bylo zhotoveno na klíč včetně interiérů a zateplení domu.Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2024

© 2010 Projekty a stavby